• Žádost o přestup

• Vážení rodiče, zákonní zástupci,vzhledem k navýšení kapacity školy je možné začít podávat žádosti o přestup žáka z jiné školy.Stejně jako u zápisů do 1. ročníku budou přednostně přijímáni žáci ze spádového obvodu školy, tj. Mukařov a Babice.Důrazně doporučujeme každou žádost předjednat s ředitelem školy, který Vám k Vaší konkrétní situaci poskytne více informací.

Pro usnadnění podání jsme připravili návodný formulář (odkaz soubor-zadost-o-prestup-295-.docx), který je třeba vyplnit a doručit jedním z uvedených způsobů.

• NAVÝŠENÍ KAPACITY ŠKOLY A PŘIJETÍ VŠECH SPÁDOVÝCH ŽÁKŮ DO 1. ROČNÍKU

• Vážení zákonní zástupci žadatelů o přijetí k základnímu vzdělávání na ZŠ Mukařov,na základě splnění zákonného kritéria (spádovost školy, tj. školský obvod Mukařov a Babice) a příp. pomocných kritérií (tj. sourozenec na ZŠ Mukařov, odklad povinné školní docházky z roku 2020/21 na ZŠ Mukařov nebo je žadatel dítětem pg. zaměstnance školy), byli ve 2. vlně po navýšení kapacity školy od 1. 9. 2021 přijati uchazeči s těmito registračními čísly, kterým bylo přerušeno řízení o přijetí:

• 82, 5, 45, 24, 54, 38, 18, 6, 84, 53, 32, 14, 8, 1, 61, 78, 52, 63, 3, 85, 68, 41, 42, 57, 39, 76, 97, 48, 66, 73, 16

Přijatí uchazeči si mohou převzít rozhodnutí o přijetí po předchozí domluvě v kanceláři školy od 16. 8. 2021.Děkujeme za Vaši trpělivost a těšíme se na budoucí prvňáčky

• VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - ŠKOLNÍ PSYCHOLOG*ŽKA (0,5 úvazek)

• Baví Vás práce s jednotlivci (dětmi, učiteli), skupinami (třídy, sbor) i rodinným systémem? Chcete se podílet na zavádění pozice školního psychologa? Pak hledáme právě Vás!

POŽADUJEME

● příslušné VŠ vzdělání (psycholog)● kompetence pro práci s jednotlivci, skupinami i systémem● otevřenou komunikaci s rodiči, kolegy i vedením školy

● připravenost na spolupráci s týmem šk. por. pracoviště

VÍTÁME

● předchozí zkušenosti s pozicí šk. psychologa

psychoterapeutickou praxi (příp. ve výcviku)

● kurz kompletní krizové intervence

NABÍZÍME

● zázemí stabilní instituce

● příjemný pracovní kolektiv

● výplatní termín k 15. dni v měsíci

● pracovní smlouva na 0,5 úvazku po dobu 22 měsíců s možností následného prodloužení

● nástup k 1. 9. 2021

● platové zařazení do 4. platového tarifu, 12. platové třídy a stupně podle let praxe (cca 16 - 20 t. / měsíc)

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: lukas.kohoutek@zs-mukarov.cz

• Rozvrh

• Podívejte se nebo vytiskněte Váš aktuální rozvrh. Rozvrh byl naposledy zveřejněn: 2. 4. 2024
        • Suplování

• Podívejte se na suplování a jiné každodenní změny v rozvrhu. Poslední suplování bylo vypublikováno: 19. 4. 2024
        • Uživatelské účty

• Je možné, že některé části stránky uvidíte pouze po přihlášení. Pokud jste heslo zapomněli, použijte prosím odkaz "Neznám přihlašovací jméno nebo heslo" a zadejte Váš email. Pokud jste heslo ze školy ještě nedostali, vyčkejte prosím, dokud škola systém nezprovozní.