• Mgr. Lukáš Kohoutek
      • Mgr. Lukáš Kohoutek
        ředitel školy
        Kontakt: Lukas.Kohoutek@zsmukarov.cz
      • Mgr. Jana Kárníková
      • Mgr. Jana KárníkováTřídní učitelka: V.B
        zástupkyně ředitele pro 1.stupeň
        Kontakt: Jana.Karnikova@zsmukarov.cz
      • Ing. Daniel Barták
      • Ing. Daniel Barták
        zástupce ředitele pro 2.stupeň
        Kontakt: Daniel.Bartak@zsmukarov.cz
      •  Zuzana1 Kadeřábková
      • Zuzana1 KadeřábkováTřídní učitelka: I.A
        Kontakt: ZuzanaKaderabkova1@zsmukarov.cz
      • Mgr. Pavlína Bartáková
      • Mgr. Pavlína BartákováTřídní učitelka: I.B
        Kontakt: Pavlina.Bartakova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Jitka Juříková
      • Mgr. Jitka JuříkováTřídní učitel: I.C
        Kontakt: Jitka.Jurikova@zsmukarov.cz
      • Ing. Renata Kulhavá
      • Ing. Renata KulhaváTřídní učitelka: II.A
        Kontakt: Renata.Kulhava@zsmukarov.cz
      • Mgr. Pavlína1 Bartáková
      • Mgr. Pavlína1 BartákováTřídní učitelka: II.B
        Kontakt: Pavlina.Bartakova1@zsmukarov.cz
      •  Naděžda Vyhlídalová
      • Naděžda VyhlídalováTřídní učitel: II.C
        Kontakt: Nadezda.Vyhlidalova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Martina Profotová
      • Mgr. Martina ProfotováTřídní učitel: II.D
        Kontakt: Martina.Profotova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Zuzana Kadeřábková
      • Mgr. Zuzana KadeřábkováTřídní učitelka: III.A
        Kontakt: Zuzana.Kaderabkova@zsmukarov.cz
      • M.ed Soňa Köhnová
      • M.ed Soňa KöhnováTřídní učitel: III.B
        Kontakt: Sona.Kohnova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Eva Plchová
      • Mgr. Eva PlchováTřídní učitel: III.C
        Kontakt: Eva.Plchova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Jana Adámiová
      • Mgr. Jana AdámiováTřídní učitelka: III.D
        Kontakt: Jana.Adamiova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Jaroslava Volná
      • Mgr. Jaroslava VolnáTřídní učitelka: IV.A
        Kontakt: Jaroslava.Volna@zsmukarov.cz
      • Mgr. Petra Kotrhonzová
      • Mgr. Petra KotrhonzováTřídní učitel: IV.B
        Kontakt: Petra.Kotrhonzova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Milada Kroupová
      • Mgr. Milada KroupováTřídní učitelka: IV.C
        Kontakt: Milada.Kroupova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Monika Sádecká
      • Mgr. Monika SádeckáTřídní učitelka: V.A
        Kontakt: Monika.Sadecka@zsmukarov.cz
      • Mgr. Petra Kajtman
      • Mgr. Petra KajtmanTřídní učitel: V.C
        Kontakt: Petra.Kajtman@zsmukarov.cz
      • PhDr. Filip Satrapa
      • PhDr. Filip SatrapaTřídní učitel: VI.A
        Kontakt: Filip.Satrapa@zsmukarov.cz
      • Mgr. Zuzana Zmrhalová
      • Mgr. Zuzana ZmrhalováTřídní učitelka: VI.B
        Kontakt: Zuzana.Zmrhalova@zsmukarov.cz
      • Ing. Renata Zítková
      • Ing. Renata ZítkováTřídní učitel: VI.C
        Kontakt: Renata.Zitkova@zsmukarov.cz
      • BA. Alžběta Peštová
      • BA. Alžběta PeštováTřídní učitel: VII.A
        Kontakt: Alzbeta.Pestova@zsmukarov.cz
      •  Lucie Bouzková
      • Lucie BouzkováTřídní učitelka: VII.B
        Kontakt: Lucie.Bouzkova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Kateřina Dinová
      • Mgr. Kateřina DinováTřídní učitelka: VII.C
        Kontakt: Katerina.Dinova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Kamila Volíková
      • Mgr. Kamila VolíkováTřídní učitelka: VII.D
        Kontakt: Kamila.Volikova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Radoslava Kulhánková
      • Mgr. Radoslava KulhánkováTřídní učitelka: VIII.A
        Kontakt: Radoslava.Kulhankova@zsmukarov.cz
      •  Ellena Dolejší, DiS.
      • Ellena Dolejší, DiS.Třídní učitelka: VIII.B
        Kontakt: ellena.dolejsi@zsmukarov.cz
      •  Jiří Müller
      • Jiří MüllerTřídní učitel: VIII.C
        Kontakt: Jiri.Muller@zsmukarov.cz
      • Mgr. Jana Hanzlíková
      • Mgr. Jana HanzlíkováTřídní učitelka: IX.A
        Kontakt: Jana.Hanzlikova@zsmukarov.cz
    • Kontakty

      • Základní škola Mukařov, příspěvková organizace
      • podatelna@zsmukarov.cz (oficiální podání zjm. do správního řízení, pokud disponujete uznatelným el. podpisem nebo doplníte listinnou podobu do 5 dnů)
      • +420 731 449 243
      • Školní 88, 251 62 Mukařov IČ: 70986444 RED-IZO: 600052265 ISDS: tqtmp2q (datová schránka) 251 62 Mukařov Czech Republic
      • Mgr. Lukáš Kohoutek, lukas.kohoutek@zsmukarov.cz
      • Mgr. Jana Kárníková, jana.karnikova@zsmukarov.cz
      • Ing. Daniel Barták, daniel.bartak@zsmukarov.cz
      • Alena Kociánová, skola@zsmukarov.cz
      • 2701980426/2010
    • Přihlášení