• Ing. Daniel Barták, MBA
      • Ing. Daniel Barták, MBA
        ředitel školy
        Kontakt: Daniel.Bartak@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 13:00 - 13:50
      • Mgr. Petra Kotrhonzová
      • Mgr. Petra Kotrhonzová
        Kontakt: Petra.Kotrhonzova@zsmukarov.cz
        Zástupkyně ředitele pro 1.stupeň
        Konzultační hodiny: čtvrtek 13:00 - 13:30
      • Mgr. Martina Profotová
      • Mgr. Martina Profotová
        Kontakt: Martina.Profotova@zsmukarov.cz
        Zástupkyně ředitele pro 2.stupeň
        Konzultační hodiny: pondělí 13:00 - 13:30
      • Ing. Ivana  Lososová
      • Ing. Ivana Lososová
        Kontakt: Ivana.Lososova@zsmukarov.cz
        Provozní manažerka
      • Ing. Kateřina Prokešová
      • Ing. Kateřina Prokešová
        Kontakt: katerina.prokesova@zsmukarov.cz
        Vedoucí kanceláře a personalistka
      •  Magdalena Urbanová
      • Magdalena Urbanová
        Kontakt: Magdalena.Urbanova@zsmukarov.cz
        Školní asistentka
      •  Martina Pačesová
      • Martina PačesováTřídní učitelka: 0.A
        Kontakt: Martina.Pacesova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 7:15 - 7:45
      • Ing. Renata Kulhavá
      • Ing. Renata KulhaváTřídní učitelka: I.A
        Kontakt: Renata.Kulhava@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 13:00 - 14:00
      •  Naděžda Vyhlídalová
      • Naděžda VyhlídalováTřídní učitelka: I.B
        Kontakt: Nadezda.Vyhlidalova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 12:00 - 13:00
      • Mgr. Jana Adámiová
      • Mgr. Jana AdámiováTřídní učitelka: I.C
        Kontakt: Jana.Adamiova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 12:00 - 13:30
      • Mgr. Petra Kajtman
      • Mgr. Petra KajtmanTřídní učitelka: II.A
        Kontakt: Petra.Kajtman@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: pondělí 12:30 - 13:00
      • Mgr. Pavlína Bartáková
      • Mgr. Pavlína BartákováTřídní učitelka: II.B
        Kontakt: Pavlina.Bartakova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 13:00 - 13:30
      •  Klára Balínová
      • Klára BalínováTřídní učitelka: II.C
        Kontakt: Klara.Balinova@zsmukarov.cz
      •  Zuzana Kadeřábková1
      • Zuzana Kadeřábková1Třídní učitelka: III.A
        Kontakt: ZuzanaKaderabkova1@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: pondělí 13:00 - 14:00
      • Mgr. Simona Kopecká
      • Mgr. Simona KopeckáTřídní učitelka: III.B
        Kontakt: Simona.Kopecka@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 13:00 - 14:00
      • Mgr. Jitka Juříková
      • Mgr. Jitka JuříkováTřídní učitelka: II.D/III.C, III.C
        Kontakt: Jitka.Jurikova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 12:00 - 13:00
      • Mgr. Jaroslava Volná
      • Mgr. Jaroslava VolnáTřídní učitelka: IV.A
        Kontakt: Jaroslava.Volna@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 7:15 - 7:45
      • Mgr. Pavlína Bartáková1
      • Mgr. Pavlína Bartáková1Třídní učitelka: IV.B
        Kontakt: Pavlina.Bartakova1@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 14:00 - 14:30
      • Mgr. Milada Kroupová
      • Mgr. Milada KroupováTřídní učitelka: IV.C
        Kontakt: Milada.Kroupova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 07:15 - 7:50
      • Mgr. Eva Plchová
      • Mgr. Eva PlchováTřídní učitelka: IV.D
        Kontakt: Eva.Plchova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: pondělí 7:30 - 8:00
      • Mgr. Zuzana Kadeřábková
      • Mgr. Zuzana KadeřábkováTřídní učitelka: V.A
        Kontakt: Zuzana.Kaderabkova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: pondělí 13:00 - 14:00
      •  Zuzana Maršálková
      • Zuzana MaršálkováTřídní učitelka: V.B
        Kontakt: Zuzana.Marsalkova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 13:00 - 13:30
      • Mgr. Monika Sádecká
      • Mgr. Monika SádeckáTřídní učitelka: V.C
        Kontakt: Monika.Sadecka@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: čtvrtek 13:30 - 14:15
      • Mgr. Barbora Gojová
      • Mgr. Barbora GojováTřídní učitelka: V.D
        Kontakt: Barbora.Gojova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 07:15 - 07:45
      • Mgr. Jana Hanzlíková
      • Mgr. Jana HanzlíkováTřídní učitelka: VI.A
        Kontakt: Jana.Hanzlikova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 15:30 - 16:00
      • Mgr. Petr Míka
      • Mgr. Petr MíkaTřídní učitel: VI.B
        Kontakt: Petr.Mika@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 13:00 - 14:00
      • Bc. Jiří Müller
      • Bc. Jiří MüllerTřídní učitel: VI.C
        Kontakt: Jiri.Müller@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 14:00 - 14:30
      • Mgr. Miroslava Beranová
      • Mgr. Miroslava BeranováTřídní učitelka: VII.A
        Kontakt: Miroslava.Beranova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 13:00 - 13:30
      • Ing. Lenka Hejduková
      • Ing. Lenka HejdukováTřídní učitelka: VII.B
        Kontakt: Lenka.Hejdukova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: úterý 13:00 - 13:30
      • Bc.Mgr. Martina Jakobová
      • Bc.Mgr. Martina JakobováTřídní učitelka: VII.C
        Kontakt: Martina.Jakobova@zsmukarov.cz
        Konzultační hodiny: středa 13:00 - 13:30
    • Kontakty

      • Základní škola Mukařov, příspěvková organizace
      • skola@zsmukarov.cz (e-mail pro běžnou komunikaci a ISIC), podatelna@zsmukarov.cz (e-mail pro úřední podání)
      • +420 731 449 243
      • Školní 88, 251 62 Mukařov IČ: 70986444 RED-IZO: 600052265 ISDS: tqtmp2q (datová schránka) 251 62 Mukařov Czech Republic
      • 2701980426/2010
      • Ing. Daniel Barták, MBA, Daniel.Bartak@zsmukarov.cz
      • Mgr. Petra Kotrhonzová, Petra.Kotrhonzova@zsmukarov.cz
      • Mgr. Martina Profotová, Martina.Profotova@zsmukarov.cz
      • Ing. Kateřina Prokešová, skola@zsmukarov.cz
      • Ing. Ivana Lososová, Ivana.Lososova@zsmukarov.cz
      • Petra Skalická, Petra.Skalicka@zsmukarov,cz
      • Pracoviště Říčany Školní 2400/4, 251 01 Říčany tel. 731 417 201 email: ricany@pppsk.cz www.pppstredoceska.cz
    • Přihlášení