• Závěrečné práce z PVP (pokyny + šablona)

v souborech níže naleznete šablonu a pokyny k psaní závěrečných prací pro žáky 8. a 9.ročníku ve školním roce 2023/2024. Závěrečná práce je jednou z forem ověření schopností, dovedností a znalostí. Cílem práce je nejen shromáždění informací k danému tématu a jejich zpracování, ale také prezentace hodnot a postojů žáka, jeho názorů, osobnosti a kompetencí.

Těšíme se na výsledné práce.

• Změna konce výuky 3.11.2023 (Halloween)

i v letošním školním roce proběhne na naší škole již tradičně halloweenský program. Vzhledem k dalším akcím jednotlivých tříd se však Halloween uskuteční v pátek 3.11. Žáci jsou pro tento den zváni, aby dorazili v tradičních i netradičních kostýmech. Všechny třídy se zapojí do výzdoby školy. Žáci druhého stupně chystají pro 1.stupeň a pro sebe navzájem zvláštní program.

Na školní akci bude také pro žáky družiny navazovat další tematický program. V této souvislosti dochází 3.11.2023 ke změně konce výuky, a to následovně:

• 1. stupeň končí po 4. výukové hodině,
            • 2. stupeň končí po 5. výukové hodině.

Z důvodu společného konce více tříd počítejte s tím, že žáci navštěvující školní jídelnu se mohou zdržet ve frontě.

Těšíme se na společné halloweenské zážitky. :-)