• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Mobilní aplikace EduPage pro iOS i Android Vám umožňuje nejen sledovat průběh vzdělávání vašeho dítěte a komunikovat se školou, ale také být okamžitě informováni o všech uveřejněných aktualitách díky notifikacím.

každému z nás se občas stane, že něco ztratí. Jsme velká škola a nálezy se nám hromadí.

Pro větší přehled o nálezech jsme pro Vás připravili novinku: evidenci nálezů v mobilní aplikaci EDUPAGE.
        • Informace k dělení tříd - školní rok 2024/2025

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

vzhledem k plánování organizace školního roku 2024/2025 bychom Vás rádi informovali, že pro následující školní rok:

• nebudeme dělit současné 5.třídy, jejich kolektivy zůstanou zachovány,

• ve třídách 3.A, B a C proběhne dělení napříč celým ročníkem z důvodu příchodu žáků z detašovaného pracoviště Babice a nerovnoměrného počtu žáků v jednotlivých třídách (dělení proběhne ve spolupráci s třídními učitelkami a Školním poradenským pracovištěm s ohledem na kamarádské vazby žáků),

• Přihláška na vodácký kurz pro 9. ročník

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

vyplněním tohoto formuláře dokončítezávazné přihlášení svého dítě na vodácký kurz pro 9. ročník ZŠ Mukařov. Veškeré informace jsou uvedeny níže.

Termín:24.6. - 27.6. 2024 (pondělí až čtvrtek)

Cena:  za 4 dny/3noci kurzu – 6 100,- Kč

CENA ZAHRNUJE:  dopravu vlakem na místo a zpět, stravování formou plné penze (snídaně-švédský stůl, studený oběd, teplá večeře s polévkou) poplatky za ubytování ve vodáckých tábořištích a kempech ve vlastních stanech, doprovodné vozidlo – přeprava osobních věcí během dne, zapůjčení lodí včetně nutného vybavení (pádla, vesty, barely), služby organizátora/kuchaře/řidiče v jedné osobě, služby vodáckých instruktorů s certifikátem MŠMT po celou dobu akce, pojištění klientů u Slavia pojišťovny (pojištění trvalých následků úrazem, zavazadel a odpovědnosti za způsobenou škodu, storna ze zdravotních důvodů s 20% spoluúčastí)

• Matematický klokan - 22.3. 2024

I v tomto roce se naše škola účastní mezinárodně koordinované soutěže Matematický klokan. Jedná se o soutěž pro široké spektrum zájemců, jejímž hlavním cílem je popularizace matematiky.

Termín konání: 22.03.2024

Žáci se zúčastní v kategoriích: Cvrček (2. - 3. roč.), Klokánek (4. - 5. roč.), Benjamín (6. - 7. roč.) a Kadet (8. - 9. roč.).

• PONOŽKOVÝ DEN 21.3.2024 🧦

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

žákovský parlament přichází s další akcí - Ponožkový den. Světový den Downova syndromu aneb ponožkový den připadá na 21.3., a to každoročně, protože Downův syndrom (DS) se vyznačuje jedním přebývajícím 21. chromozomem.

Tento den má tradiční symbol – nesourodý pár ponožek, který ukazuje příčinu tohoto celoživotního onemocnění – poruchu chromozomu ve tvaru písmene X.

• Den otevřených dveří 12.3.2024

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

zveme zejména rodiče žáků budoucích prvních ročníků na Den otevřených dveří, který proběhne v Mukařově i v Babicích v úterý 12.03.2024 v čase 8 - 16 h.

Během celého dne budete mít možnost nahlédnout do výuky a prohlédnout si školu.

Svoje případné dotazy pak můžete směřovat na vedení školy, které bude po celý den k dispozici. Předesíláme, že ještě není určeno, kdo bude třídním učitelem/kou Vašich dětí.

• Den šílených účesů 26.2.2024

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

žákovský parlament přichází s další zajímavou akcí - Dnem šílených účesů, kterému bude patřit pondělí 26.února.

V tento den mohou žáci oslnit okolí svým účesem za použití různých předmětů či barev. Těšíme se na bláznivé úpravy vlasů, z kterých okolí nebude moci spustit oči. Využít lze různých doplňků, a to nejen gumiček, sponek, třpytek, ale třeba i květin, bonbónů, lízátek, tužek, pastelek apod. Nechme se překvapit kreativitou a zároveň unášet fantazií.

• Partneři

• ZŠ Mukařov je příjemcem podpory z EU v rámci prevenci digitální propasti.

• Zvonění

Čtvrtek 28. 3. 2024