• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Mobilní aplikace EduPage pro iOS i Android Vám umožňuje nejen sledovat průběh vzdělávání vašeho dítěte a komunikovat se školou, ale také být okamžitě informováni o všech uveřejněných aktualitách díky notifikacím.

každému z nás se občas stane, že něco ztratí. Jsme velká škola a nálezy se nám hromadí.

Pro větší přehled o nálezech jsme pro Vás připravili novinku: evidenci nálezů v mobilní aplikaci EDUPAGE.
        • Přihláška na cyklistický kurz pro 7.ročník

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
            pro žáky 7. ročníku pořádáme cyklistický kurz.
            Termín: 05. - 09.06.2023
            Ubytování: Kemp Lávka Chocerady - leží přímo u řeky Sázavy asi 35 km od Prahy.

Cena: za 5 dní/4 noci kurzu celkem 3 500,- Kč
            CENA ZAHRNUJE : pobyt + stravu (5 jídel/1 den), základní pojištění úrazu, základní vodáckou průpravu s lodními instruktory
            CENA NEZAHRNUJE: osobní útraty žáků (celkem s sebou cca 500 Kč), stan, kolo, pojištění kola

• Přihláška na vodácký kurz pro 9.ročník

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
            pro žáky 9. ročníku pořádáme vodácký kurz.
            Termín: 12. - 16.06.2023
            Doprava: vlakem
            Ubytování: na vodáckých tábořištích a kempech

Odborné zajištění kurzu: Agentura Wenku, s.r.o.
            Cena: za 5 dní/4 noci kurzu celkem 6 900,- Kč
            CENA ZAHRNUJE : dopravu vlakem na místo a zpět, stravování formou plné penze (snídaně-švédský stůl, studený oběd, teplá večeře s polévkou) poplatky za ubytování ve vodáckých tábořištích a kempech ve vlastních stanech, doprovodné vozidlo – přeprava osobních věcí během dne, zapůjčení lodí včetně nutného vybavení (pádla, vesty, barely), služby organizátora/kuchaře/řidiče v jedné osobě, služby vodáckých instruktorů s certifikátem MŠMT po celou dobu akce, pojištění klientů u Slavia pojišťovny (pojištění trvalých následků úrazem, zavazadel a odpovědnosti za způsobenou škodu, storna ze zdravotních důvodů s 20% spoluúčastí), pojištění CK p

• Závěrečné práce z PVP (pokyny + šablona)

Vážení rodiče, milí žáci,

v souborech níže naleznete šablonu a pokyny k psaní závěrečných prací pro žáky 8. a 9.ročníku ve školním roce 2022/2023. Závěrečná práce je jednou z forem ověření schopností, dovedností a znalostí. Cílem práce je nejen shromáždění informací k danému tématu a jejich zpracování, ale také prezentace hodnot a postojů žáka, jeho názorů, osobnosti a kompetencí.

• Editace 28.4.: Předčasné a doplňovací volby do pg. komory školské rady 04.05.2023

Vážení pedagogičtí pracovníci, (ostatním na vědomí z důvodu povinnosti uveřejnění dálkovým přístupem)

včera (14.04.2023) jsem obdržel žádost o vypsání předčasných voleb na místo členky školské rady volené pedagogickými pracovníky M. Ed. Soni Kohnové.

Protože žádost splňuje podmínku stanovenou v § 167 odst. 8 školského zákona, kdy je k vypsání předčasných voleb nutná žádost alespoň od většiny oprávněných voličů, vyhlašuji předčasné volby do školské rady na místo členky šk. rady volené pg. pracovníky M. Ed. Soni Kohnové. Mandát M. Ed. Soni Kohnové zanikne v souladu s § 167 odst. 9 písm. e) školského zákona dnem, kdy bude do funkce člena školské rady zvolen nový člen v předčasných volbách.

• Rezignace ředitele k 16.04.2023 (aktualizováno)

Vážení rodiče, zákonní zástupci, milí žáci, občané Mukařova a Babic,

dovoluji si Vám oznámit, že jsem dnes odeslal zřizovateli svou rezignaci na funkci ředitele školy, a to k 16.04.2023.

K tomuto rozhodnutí jsem dospěl po zralé úvaze a měsících zvažování. S týmem vedení jsme se na tuto situaci již několik týdnů připravovali, aby v případě, že toto moje rozhodnutí padne, byla v maximální možné míře připravena kontinuita řízení školy a minimalizovány dopady na její fungování.

• Aplikace EDUPAGE: Ztráty a nálezy

Vážení rodiče, milí žáci,

Kdykoli a odkudkoli se můžete podívat, zda věc, kterou postrádáte, náhodou není nalezena 🙂. Návod ZDE.

• Partneři

• ZŠ Mukařov je příjemcem podpory z EU v rámci prevenci digitální propasti.